A Szent István Király Múzeum

pályázatot hirdet

Gondnok

munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős, heti 40 óra

Munkavégzés helye: Szent István Király Múzeum kiállítóhelyei

Feladatok:

  • múzeum területének műszaki karbantartása, gondozása (épületek, udvar, parkok)

  • zavartalan működés biztosítása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség

  • felelősségteljes munkavégzés

  • több éves szakirányú munkavégzés

  • Magyar állampolgárság

  • Büntetlen előélet

Benyújtandó dokumentumok:

  • Részletes szakmai önéletrajz

  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (sikeres pályázat esetén)

  • Végzettséget, szakképesítést igazoló okmányok, bizonyítványok másolata (sikeres pályázat esetén)

Előnyt jelent:

  • műszaki/építőipari szakirányú végzettség

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

idegen nyelv ismerete

Irányadó munkabér: megegyezés szerint

Munkabéren felüli juttatások: cafeteria, céges mobiltelefon, munkába járás támogatása

A munkakör betöltésének időpontja: munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

A pályázat benyújtásának határideje: 2023.10.16.

A pályázat benyújtásának módja: E-mailen: lengyel.rita@szikm.hu címre, tárgyként megadva a munkakör megnevezését: gondnok

Postai úton: 8000 Székesfehérvár, Fő utca 6.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A fentieken túl a pályázati anyagnak tartalmaznia kell a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséről.