A Szent István Király Múzeum
pályázatot hirdet
Takarító
munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős, heti 40 óra

                                  rész munkaidős, heti 20 óra

Munkavégzés helye: a Szent István Király Múzeum kiállítóhelyei

Feladatok:
• A Szent István Király Múzeum kiállítóhelyei takarítása, fertőtlenítése, higiénia és rend megtartása.
• A szemeteskukák rendszeres ürítése.
• Ablakok tisztítása.
Elvárások:
• Legalább általános iskolai végzettség
• Takarítási tapasztalat
• Precizitás, megbízhatóság
• Önálló munkavégzés
• Büntetlen előélet

Benyújtandó dokumentumok:

önéletrajz

3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (sikeres pályázat esetén)

A munkakör betöltésének időpontja: azonnali

Jelentkezés benyújtásának határideje: 2022.07.31.

Munkabér: megegyezés szerint
E-mailen a lengyel.rita@szikm.hu e-mail címre, tárgyként megadva a munkakör megnevezését: takarító
Postai úton: 8000 Székesfehérvár, Fő utca 6.

A fentieken túl a pályázati anyagnak tartalmaznia kell a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséről.