A Szent István Király Múzeum
pályázatot hirdet

Sofőr-karbantartó
munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős, heti 40 óra
 Munkavégzés helye: Szent István Király Múzeum kiállítóhelyei
             Feladatok:
•    karbantartási, javítási munkálatok elvégzése
•    udvaros munkájának segítése
•    árubeszerzés
•    sofőri feladatok ellátása

Elvárások:

•    középiskolai/gimnáziumi végzettség
•    B kategóriás jogosítvány
•    Magyar állampolgárság
•    Büntetlen előélet

Benyújtandó dokumentumok:

•    Részletes szakmai önéletrajz
•    3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (sikeres pályázat esetén)
•    Végzettséget, szakképesítést igazoló okmányok, bizonyítványok másolata
Irányadó munkabér: megegyezés szerint
A munkakör betöltésének időpontja: munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető
A pályázat benyújtásának határideje: 2022.04.10.
A pályázat benyújtásának módja: E-mailen: lengyel.rita@szikm.hu címre, tárgyként megadva a munkakör megnevezését: sofőr-karbantartó
Postai úton: 8000 Székesfehérvár, Fő utca 6.
A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A fentieken túl a pályázati anyagnak tartalmaznia kell a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséről.